náš život

náš život

menu

úvodní stránka
základní informace
historie
jak žijeme
archiv zpráv
naše tvorba
sponzoři, poděkování
Krok do života
úřední e-deska
povinně zveřejňované informace a další dokumenty
fotogalerie
důležité odkazy
napište nám
autor stránek

Nadace Terezy Maxové

Nadační fond Veroniky Kašákové

Alza

náš Facebook

 
 

sponzoři, poděkování


Leden 2017

Poděkování za bohatou vánoční nadílku
Velmi děkujeme všem, kteří si na nás v předvánočním čase vzpomněli a podíleli se na tom, aby se splnilo co nejvíce našich vánočních přání. Bez přispění sponzorů a dárců bychom jistě tolik balíčků pod stromečkem neměli. Ať už se jedná o finanční či materiální pomoc, děkujeme Vám všem, kteří pomáháte a děláte tak naše Vánoce příjemnější. 

děti z Dětského domova Čtyřlístek, Planá

leden 2016 

Poděkování za krásné a bohaté Vánoce Děkujeme všem, kteří se podíleli na tom, že jsme opět mohli prožít krásné Vánoce se spoustou dárků. Bez štědrých sponzorů a dárců bychom určitě pod stromečkem nenašli všichni to, co jsme si přáli. 
Konkrétně děkujeme společnosti Lidl Praha, ČSOB a. s., organizátorům projektu Daruj hračku, p. poslanci Ing. Václavu Votavovi, p. Kantovi, p. Řezáčovi, p. Kličkové, p. Michaele Losekoot s přáteli, Krajskému úřadu Plzeňského kraje, Městskému úřadu v Plané, zástupcům plánských škol, firmě Ideal Automotive Bor, s. r. o, společnosti Lesy ČR i všem ostatním drobným dárcům. Dárečky nám udělaly velikou radost, DĚKUJEME! 

leden 2015 

Opět na tomto místě děkujeme všem, kteří se jakkoliv podíleli na tom, aby byly naše vánoční svátky příjemnější, a abychom pod stromečkem našli dárky, které jsme si přáli. 

Konkrétně děkujeme těmto dárcům: 
S. A. M. Streets and Sports Wear
První chodská stavební společnost, s. r. o. 
Lesy České republiky, s. p. 
Obchodní centrum Galerie Butovice
Ekočas, spol. s. r. o. 
Daruj hračku s Českým rozhlasem
Producentské centrum Profil Mariánské Lázně, s. r. o.
ČSOB, a. s. 
Krajský úřad Plzeňského kraje 
Lékárna pod věží, Planá 
město Planá
p. Novysedláková 
Jahodárna Křížovi, Plzeň 
p. Zdeněk Rolko
Fun B s. r. o., Tachov
p. Miroslav Říha 
Lear Corporation Czech Republic s. r. o.

Poděkování

Naše velké poděkování patří všem, kteří se jakkoliv podíleli na tom, že jsme mohli pod vánočním stromečkem najít tolik dárků. Ale také těm, kteří na nás myslí v průběhu celého roku. 
Konkrétně děkujeme panu magistru Trčkovi, panu Zdeňkovi Rolkovi, městu Planá, agentuře Profil Mariánské Lázně, Jihoměstské sociální a. s. a firmě HBB a. s. za poskytnuté finanční dary. 
Dále pak děkujeme organizátorům akce Milý Ježíšku EU, kteří „posbírali“ přání dětí z celé řady dětských domovů a zveřejnili jejich seznam na internetu. Zde si pak vybrali různí lidé konkrétní dárek, který poslali přímo někomu z nás do dětského domova. Všichni jsme dostali, co jsme si přáli. A těm, kteří nám dáreček, každý z nás napsal alespoň krátký dopis jako poděkování. 
Mezi další dárce, kterým bychom chtěli poděkovat, patří každoročně p. Ing. Kříž s jeho maminkou, kteří nám kromě zásob jahod na celý rok, vždy poskytnou i vánoční dárečky. 
Dále patří náš velký dík také ČSOB a. s., která zajistila dárky pro všechny děti. Každému z nás přinesl Ježíšek z ČSOB to, co jsme si přáli. 
Pravidelně nás každý rok na Vánoce obdarovává také firma První Chodská stavební společnost, od které jsme letos dostali počítač, tři monitory a ledničku. 
K dalším pravidelným a velmi štědrým sponzorům patří firma S. A. M. spol. s r. o. Kladno. Ani letos na nás vedení firmy nezapomnělo a byli jsme obdarováni množstvím značkového oblečení. 
Dalšími milými dárci byli také paní Eva Kličková z Tachova, firma Tech Data a paní Novysedláková.
Samozřejmě děkujeme také všem, kteří nám předali vánoční dárky už při našem „Posezení u vánočního čaje“, což byly například naše paní učitelky a zástupci Krajského úřadu Plzeňského kraje.
Vánoční stromeček, který po dobu vánočního času zdobil náš domov, nám daroval státní podnik Lesy České republiky. 
A nakonec – v době vánočních prázdnin jsme dostali pozvání do pizzerie Kusadloo v Plané, kde si mohl každý z nás vybrat jídlo, jaké chtěl, na účet podniku :-) 
Kromě vánočních dárků děkujeme také všem ostatním dárcům, kteří na nás v letošním roce mysleli. Jednalo se o firmu Teva Pharmaceuticals a. s., která darovala našemu domovu velké množství vitamínů, dále děkujeme p. Leonu Tsoukernikovi za finanční dar, který jsme využili při organizaci sportovních her v Plané. A podruhé děkujeme firmě První Chodská stavební společnost – za hudební nástroje, které jsme obdrželi prostřednictvím nadačního fondu Schody do života, který je součástí První Chodské. 
Všem ještě jednou moc děkujeme!

----------------------------------------------------------------------------

26. 2. 2013 

Naše poděkování tentokrát patří Majetkové, správní a delimitační unii odborových svazů (MSDUOS), díky které jsme měli možnost strávit jarní prázdniny v lyžařském středisku Zadov. MSDUOS značnou částí přispěla na úhradu tohoto pobytu, jinak bychom si nemohli takovou rekreaci o jarních prázdninách dovolit. 
Pobyt na horách jsme si parádně užili také díky tomu, že jsme dostali od firmy S. A. M. Kladno kvalitní oblečení na lyže (bundy, kalhoty, čepice) a od p. Moravce z firmy Lexireal jsme obdrželi 5 párů sjezdových lyží včetně vázání a lyžařské obuvi. Kromě toho jsme využili finanční dar manželů Trčkových a peníze od nich jsme použili na poplatky za skipasy. 
Také děkujeme p. Evě Kovaříkové z Rejštejna, která nám zaplatila kompletně vleky na celé jedno večerní lyžování a udělala nám velkou radost tím, že si s námi přijela zalyžovat i osobně. 

----------------------------------------------------------------------------

10. 1. 2012 

Rádi bychom touto cestou poděkovali všem dárcům a sponzorům za finanční i materiální dary, dárky i dárečky, díky nimž jsme měli v domově opět velmi bohaté Vánoce se spoustou dárků. Bez Vaší pomoci bychom si z vlastního rozpočtu nemohli podobně finančně nákladné Vánoce dovolit. 

Konkrétně náš velký dík patří 
- firmě STREET AND SPORTS WEAR - s.a.m., s.r.o.
- p. Mgr. Jakubovi Trčkovi
- p. Vojtěchovi Moravcovi
- p. Adéle Patočkové
- p. Lence Novysedlákové
- p. Josefu Vávrovi
- občanskému sdružení Peppermint
- První chodské stavební společnosti
- p. Ing. Křížovi a jeho mamince z jahodárny Plzeň
- pizzerii Kusadloo z Plané
- p. Ladislavu Říhovi a jeho kapele
- Městskému kulturnímu středisku města Planá
- Městskému úřadu Planá
- Krajskému úřadu Plzeňského kraje

Samozřejmě také děkujeme všem ostatním, kteří přinesli dětem menší osobní dárky (bohužel není v našich silách zde všechny vyjmenovat a na nikoho nezapomenout :-)) i těm, kteří nám zachovávají přízeň a jakkoliv jinak náš domov podporují.

----------------------------------------------------------------------------

Poděkování za jahody
První prázdninový den jsme strávili v Plzni sběrem jahod u p. Ing. Kříže a jeho maminky. Jako každý rok jsme si mohli zadarmo natrhat pro domov tolik jahod, kolik jsme chtěli. Velmi tímto Křížovým děkujeme, na jahodách jsme si opravdu pochutnali!

6. 3. 2011

Děkujeme PRVNÍ CHODSKÉ STAVEBNÍ SPOLEČNOSTI za možnost, kterou poskytla v rámci projektu „Schody do života“ našemu Lukášovi, který je jedním z nejstarších dětí u nás. Jedná se o zájezd do Egypta, který zcela hradí První Chodská. Původně měl být zájezd pro Lukáše odměnou za pololetní vysvědčení. A i když se Lukášovi vysvědčení moc nepovedlo, zájezdu se přesto zúčastní. Slíbil totiž, že se do konce školního roku určitě polepší. Doufáme, že jako správný chlap slib dodrží a přejeme mu příjemný březnový týden v Egyptě!
Dále velmi děkujeme p. Benešové a všem pracovníkům Taverny Růžek ve Velké Hleďsebi, kteří celý náš domov pozvali na bohatou večeři do Taverny Růžek ve Velké Hleďsebi. Občerstvení, které pro nás organizátoři akce zajistili, bylo opravdu výborné a skvěle jsme si pochutnali. Kromě toho dostal každý z nás moc pěkný dárek – menší děti hračky, a my větší poukázky na nákup oblečení. Jako poděkování jsme ve Velké Hleďsebi připravili pro naše hostitele vystoupení, abychom ukázali, že také něco dovedeme. Moc děkujeme!

2. 2. 2011

Povánoční nadílka o. s. Peppermint v Praze

Jak se již stalo tradicí, i v letošním roce pro nás připravilo občanské sdružení Peppermint v Praze povánoční nadílku hodnotných dárků, které jsme si přáli. Všichni jsme dostali opravdu to, co jsme chtěli a měli jsme z dárečků obrovskou radost. 
Kromě dárků pro nás ředitelka občanského sdružení paní Šárka Kuželová se svými přáteli připravili moc pěkný program. Průběh celé akce moderoval Tomáš Krejčíř, zazpívali nám např. Richard Tesařík a Petra Černocká. A také my jsme měli možnost ukázat, co umíme a všem přítomným jsme zazpívali a zatancovali. 
Moc děkujeme paní Šárce Kuželové i všem ostatním, kteří se na přípravě akce podíleli. 

Dar od PRVNÍ CHODSKÉ STAVEBNÍ SPOLEČNOSTI

PRVNÍ CHODSKÁ STAVEBNÍ SPOLEČNOST darovala v lednu našemu domovu novou pračku. Velmi za tento dar děkujeme, je nás v domově opravdu hodně, takže pračku určitě využijeme!

3. 1. 2011 

Rádi bychom na tomto místě poděkovali všem, kteří na nás v předvánočním čase nezapomněli rozhodli se dopřát nám bohatší Vánoce. 
Za finanční dary děkujeme firmě Stella Metalli s. r. o., panu Jakubovi Trčkovi a městu Planá. 
Za věcné dary děkujeme firmě S. A. M., s. r. o. , firmě První chodská stavební společnost, spol. s r. o., panu Ryanu Putnamovi, studentům a učitelům anglického gymnázia v Praze, paní Evě Kličkové, panu Křížovi a jeho mamince, pracovníkům Odboru školství Krajského úřadu Plzeňského kraje, kamarádům z letního tábora v Rejštejně, žákům základní školy v Praze 10. 
Velmi děkujeme samozřejmě také všem ostatním dárcům, kteří nejsou na těchto místech jmenovitě zveřejněni.
I těm z Vás, kteří nám třeba nemohli nic darovat, ale přišli se na nás podívat a fandí nám, patří náš velký dík. 

Poděkování sponzorům

Naše poděkování patří tentokrát zejména Majetkové, správní a delimitační unii odborových svazů, díky které jsme měli možnost v červnu všichni vycestovat k moři do Chorvatska. 
Dále děkujeme p. Ing. Křížovi a jeho mamince za veliké množství jahod, které jsme si mohli jako každý rok zdarma natrhat pro celý domov. 
A dále děkujeme všem umělcům, kteří pro nás připravili festivalové odpoledne v kině v Plané. Velký dík patří také p. Kalašovi za možnost využití prostor plánského kina. 
Díky Vám všem!

7. 5. 2010

Poděkování občanskému sdružení Peppermint

Děkujeme tímto všem pracovníkům občanského sdružení Peppermint a zejména pak jeho ředitelce Šárce Kuželové za dlouhodobou podporu našeho domova. 
Kromě dárečků, které každoročně díky Peppermintu dostáváme v Praze, probíhá v současné době projekt jehož cílem je příprava našich nejstarších dětí na samostatný život. 
A kromě toho paní Kuželová nám pomůže vždy, když se na ni a její občanské sdružení obrátíme. 
Děkujeme!

8. 3. 2010

Rádi bychom touto cestou poděkovali zástupcům firmy ASSA ABLOY ES Production s. r. o., kteří našemu domovu darovali nový stůl na stolní tenis. Udělali nám velikou radost, protože náš starý stůl už opravdu dosluhoval…. DĚKUJEME! 

Začátkem měsíce ledna jsme na našich stránkách děkovali firmě S. A. M. z Kladna za dvě krásné veliké televize a k nim Play station 3. Dnes na tomto místě musíme tuto informaci upřesnit – kromě firmy S. A. M. se na finanční podpoře pro nákup těchto darů podílela také firma SBM Holding Group,s.r.o. a butik EDEN. Všem, kteří na hodnotné dary přispěli, moc děkujeme! 

Děkujeme také p. Kalašovi, který nám umožnil uspořádat v plánském kině setkání všech hostů, pozvaných na slavnostní otevření nové budovy. 

5. 2. 2010

Velmi děkujeme všem, kteří se zúčastnili slavnostního otevření naší nové budovy a zároveň s námi oslavili 50. výročí založení dětského domova, Planá.
Samozřejmě největší poděkování patří sponzorům, kteří nám v nelehkém období stěhování pomohli ať už finančními nebo věcnými dary. 
Významnou podporu poskytla našemu domovu v lednu První chodská stavební společnost, která našemu domovu darovala prostřednictvím spolumajitele firmy Ing. Vladimíra Zábranského šek na 20 000,- Kč. 
A pozadu nezůstal ani náš druhý velký sponzor – firma S. A. M. z Kladna, která darovala dětem dvě krásné veliké televize a k nim Play station 3. 
Díky zástupci firmy FFUS s. r. o. p. Svobodovi jsme mohli všem hostům, kteří se zúčastnili oslav 50. výročí nabídnout velmi dobré občerstvení. Moc děkujeme za raut, který pro nás p. Svoboda nechal sponzorsky připravit. 
Samozřejmě děkujeme i všem dalším dárcům, kteří přinesli drobné dárečky jako např. hračky, plyšáky a sladkosti. 

5. 1. 2009 

Děkujeme všem soukromým osobám i firmám a institucím, které na nás v předvánočním čase nezapomněli.
Konkrétně bychom rádi poděkovali těmto dárcům a lidem, kteří dětský domov v Plané podporují. 

Firma Novasport s. r. o., Tachov 
Mgr. Jakub Trčka, advokátní kancelář Praha 1
Město Planá
Krajský úřad Plzeňského kraje
firma Street and Sports Wear S. A. M. s. r. o., Kladno
První chodská stavební společnost, Klenčí pod Čerchovem
p. Kříž s maminkou – Jahodárna Plzeň 
Peppermint o. s. – p. Šárka Kuželová
Hospůdka pod hradem, Kokašice
Ing. Václav Votava, poslanec parlamentu ČR
Hanka Kynychová a její kolegové z projektu „Hejbejte se s Hankou“
organizátoři a vedoucí letního tábora v Rejštejně

DĚKUJEME!

Charitativní golfový turnaj v Golf klubu Alfrédov

Rádi bychom touto cestou poděkovali Golfovému klubu Alfrédov, jehož provozovatelé uspořádali o posledním říjnovém víkendu charitativní golfový turnaj. 
Vstupné a příspěvky jednotlivých soutěžících byly věnovány našemu zařízení.
Celkem se jednalo o pěknou finanční částku 13 000,- Kč, kterou použijeme na nákup vánočních dárků pro děti. 
Ještě jednou – DĚKUJEME!

6. 4. 2009

Máme „startovací“ byt!

Velmi děkujeme touto cestou městu Planá za krásný byt 1+1, který jsme dostali do pronájmu. V bytě bude ubytováno některé z nejstarších dětí z našeho domova. Je to nejlepší možnost jak děti připravit na budoucí samostatný život po opuštění dětského domova. 

3. 2. 2009 

Poděkování

Děkujeme překladatelskému centru Presto, konkrétně p. Liboru Pešlovi, který našemu domovu daroval v měsíci lednu finanční hotovost ve výši 7500,- Kč. 
Naše poděkování patří také p. Šárce Kuželové, ředitelce občanského sdružení Peppermint za možnost účasti na povánoční akci dne 29. 1. 2009 v Praze. Všechny děti zde obdržely krásné dárečky a byl pro ně připraven bohatý program s řadou známých osobností. 
                            Děkujeme!

3. 1. 2009

Poděkování

Velmi děkujeme všem sponzorům za finanční příspěvky, dary a dárečky které jsme obdrželi v předvánočním období. 
Někdy se jednalo o hromadné dárky pro všechny, jindy byly podpořeny konkrétní děti. 
Díky Vám všem mohly děti prožít krásné Vánoce se spoustou překvapení. 

K těm, kdo nás v předvánočním čase nejrůznějšími dary a dárečky potěšili, patří:
Mgr. Jakub Trčka, advokátní kancelář Praha 1
Marian Danč, Losina
Krajský úřad Plzeňského kraje
Město Planá
První chodská stavební společnost, Klenčí pod Čerchovem
p. Kříž s maminkou – Jahodárna Plzeň 
Peppermint o. s. – p. Šárka Kuželová
p. Novysedláková, Bor
firma Street and Sports Wear S. A. M. s. r. o., Kladno
Hospůdka pod hradem, Kokašice
Ing. Václav Votava, poslanec parlamentu ČR
Hanka Kynychová a její kolegové z projektu „Hejbejte se s Hankou“
Eva Kličková, Tachov
Základní škola, Na příkopech 124, Planá
Základní škola, nám. Svobody 59, Planá
Střední odborné učiliště, Kostelní 129, Planá
manželé Hrůšovi, Tachov
organizátoři a vedoucí letního tábora v Rejštejně
Tonny Pacanda a jeho přátelé

Prostě díky Vám všem, kteří nezapomínáte na děti žijící v dětských domovech!

DVD přehrávač pro Lukáše

Děkujeme panu Ing. Zábranskému z První chodské stavební společnosti, který daroval Lukášovi za jeho dobré studijní výsledky přenosný DVD přehrávač. 
Projekt „Schody do života“ je opravdu dobrým projektem a vážíme si, že máme možnost být do něho zapojeni. Projekt soutěží o Cenu francouzsko-české obchodní komory, která v rámci kategorie Společnost roku oceňuje realizaci originálního projektu v oblasti sociální zodpovědnosti firem. Držíme palce a věříme, že na lednovém finále této soutěže bude projekt úspěšný. 


Brigáda v PRVNÍ CHODSKÉ

Lukáš měl díky První chodské stavební společnosti možnost vydělat si o prázdninách na brigádě peníze, za které si nyní může něco pěkného koupit. 
Navíc v poslední den brigády dostal Lukáš prostřednictvím p. Ing. Zábranského několik kusů kvalitního oblečení včetně pracovních kalhot a dvou velmi pěkných bund. Oblečení věnovala všem klukům zapojeným do projektu Schody do života firma Velux, které rovněž patří naše poděkování. Lukáš měl z možnosti brigády i z dárku ohromnou radost. Sám si předsevzal, že v letošním školním roce se pokusí zlepšit výrazně svůj prospěch a věříme, že jeho studium bude i nadále úspěšné. Držíme mu palce. 
Velmi si vážíme takovéto pomoci, díky které jsou děti motivovány k lepším školním výsledkům. 
No podívejte, jak mu nové oblečení sluší!

 

4. 6. 2008

Díky panu Ing. Zábranskému a První chodské stavební společnosti, spol. s r.o. se mohl Lukáš podívat v rámci projektu Schody do života v květnu na tři dny do Anglie. Zájezd byl dokonce letecký a Lukášovi se moc líbil. Domů přijel se spoustou nových zážitků. 
Kromě toho Lukáš dostal začátkem května svůj vlastní počítač, ze kterého měl ohromnou radost. 
Dále bude také díky p. Ing. Zábranskému o prázdninách pro Lukáše zajištěna brigáda v pobočce PRVNÍ CHODSKÉ v Plané. 
Děkujeme tedy i jménem Lukáše za všestrannou podporu ve studiu a věříme, že i v následujících dvou letech Lukášova studia na SOU Plzeň bude spolupráce v rámci projektu Schody do života tak dobrá, jako dosud. 

Naše poděkování také patří p. Novysedlákové, která pro nás připravila spolu s dalšími lidmi bohatý program a pohoštění v rámci oslav Dne dětí v Boru. 

Poslední květnovou sobotu jsme strávili díky firmě Novasport a Leki na leteckém dni, kde se nám také moc líbilo. Děkujeme za možnost zúčastnit se zdarma této akce, kde se nám moc líbilo a měli jsme možnost předvést některé z našich tanečních vystoupení. 

Poděkování Nadačnímu fondu Bohemia

Děkujeme Nadačnímu fondu Bohemia za stany, které nám daroval - zástupce Nadačního fondu je dopravil zdarma až do našeho domova. 
Stany určitě v létě využijeme až pojedeme s tetami a strejdy někam za letním dobrodružstvím!

www.schodydozivota.cz

Projekt „Schody do života“

Rádi bychom touto cestou poděkovali firmě První chodská stavební společnost, která podporuje chlapce z dětských domovů, kteří se chtějí vyučit v oboru tesař, klempíř nebo pokrývač projektem „Schody do života“. 
V současné době podporuje tato firma kromě jiných učňů také Lukáše, který bydlí v našem domově a učí se na SOU Plzeň v oboru tesař. V únoru má Lukáš díky firmě První chodská možnost zúčastnit se třídenního pobytu v Rakousku, který je zaměřen na získání nových informací v oblasti klempířství. Lukáš už se na výlet moc těší. 
Kromě podpory Lukáše ve studiu se projekt zaměřuje i na jeho další život po dokončení učebního oboru a opuštění dětského domova. Firma První chodská nabízí Lukášovi po skončení školy možnost zaměstnání a bude se spolu s dětským domovem podílet na shánění vhodného bydlení. 
Jménem Lukáše i všech ostatních z dětského domova děkujeme!

4. 1. 2008

Poděkování sponzorům

Rádi bychom touto cestou poděkovali sponzorům, díky kterým pro nás byly Vánoce v domově opět velmi bohaté. Z vlastního rozpočtu bychom si takovou spoustu dárků mohli jen stěží dovolit. 
Chtěli bychom poděkovat firmě Street and Sports Wear S. A. M. s. r. o. z Kladna, která nám všem darovala krásné lyžařské kalhoty, které bezvadně ladí k bundám, jež jsme od této firmy dostali v loňském roce.
Dále děkujeme p. Křížovi a jeho mamince z Plzně, kteří na nás pravidelně myslí v červnu s jahodami a ani před Vánoci na náš domov nikdy nezapomenou. I letos jsme od nich dostali spoustu dárečků. 
S prázdnou na „Posezení u vánočního čaje“ nepřišli ani milí hosté z Krajského úřadu Plzeňského kraje – darovali nám společenské hry, kterých není nikdy dost. Poděkování patří i p. starostovi Ing. Vrzalovi, který nám za město Planá daroval finanční hotovost ve výši 5000,- Kč. Náš dík patří také dohlížecímu výboru Jednoty Tachov – středisko Planá, který daroval našemu domovu hotovost 1000,- Kč. 
A dále děkujeme také firmě Novasport Tachov za bezvadné ledvinky, kickboxerovi Tonymu Pacandovi za darované skleničky, paní Evě Kličkové z Tachova za různé dárečky, p. Havlíkové z Klatov za množství pěkného oblečení, p. Marouškové za starší mobilní telefony a walkmany a firmě Lukr z Chodové Plané za množství hygienických potřeb. 
V neposlední řadě patří náš dík také p. Ing. Votavovi, p. Ing. Janovcové, p Mgr. Tomáškové, Základní škole Planá náměstí Svobody, Zvláštní škole v Plané a SOU Planá.
Náš domov také navštívil herec p. Václav Glazar, kterému rovněž patří poděkování za dárečky pro naše děti. 

Děkujeme prostě všem hodným lidičkám, kteří si na nás v čase předvánočním vzpomněli a cokoliv nám do dětského domova darovali. 

3. 9. 2007

Poděkování

Rádi bychom poděkovali paní Kristýně Kuťákové, která nám zaslala poštou několik krabic zbytků látek a vln. Určitě se budeme snažit, abychom z nich něco pěkného vyrobili. 

Dále děkujeme vydavatelství Computer Press, konkrétně p. Richardovi Mařákovi, který nám zaslal několik čísel časopisu Doupě, jejichž součástí jsou i PC hry na CD. 

Za příjemných čtrnáct dní na táboře děkujeme hasičům z Černošína, díky kterým mělo sedm z nás úplně zadarmo tábor se spoustou zážitků. 

A samozřejmě děkujeme také Majetkové, správní a delimitační unii odborových svazů, díky které jsme mohli všichni strávit týden ve Zlenicích u Čerčan a někteří z nás dokonce také 11 dní u moře v Chorvatsku. 

1. 7. 2007

Poděkování sponzorům

V červnu navštívil náš domov již po několikáté kick–boxer Tonny Pacanda s nabídkou sponzoringu našeho domova. Veškeré sponzorské aktivity vítáme a za projevený zájem děkujeme. Více informací o Tonny Pacandovi můžete najít na www.tonnypacanda.com 
Dále bychom rádi poděkovali firmě Vivienne s. r. o. z Tábora, která darovala našemu domovu batohy a dětské deštníky. Batohy si schováme na září, abychom začali další školní rok jako noví. Ale deštníky využijí naši nejmenší jistě i dřív. 

Poděkování sponzorům

Díky sponzorům máme možnost zúčastnit se různých akcí, ze kterých máme spousty krásných zážitků. 
Rádi bychom poděkovali Nadaci Terezy Maxové, která pořádá každoročně v rámci projektu „Život rozkvétá v Tvých rukou“ prodejní trhy pro šikovné ručičky. Kromě toho jsme se v letošním roce zapojili také do projektu „Naše kopečky“. 
Dále děkujeme Nadaci manželů Livie a Václava Klausových, kteří v rámci projektu „Startovné do života“ přispívají na naše dětská konta a v rámci projektu „Klementinum dětem“ si můžeme všichni udělat v červnu krásný výlet do Prahy. Dále pro nás nadace připravila možnost zúčastnit se letního divadelního představení v rámci Letních Shakespearovských slavností v areálu Pražského hradu. 

3. 1. 2006

Poděkování sponzorům

Rádi bychom touto cestou poděkovali všem, kteří si na nás před Vánocemi vzpomněli a díky nimž jsme našli pod stromečkem tolik dárků. Peníze, které má dětský domov k dispozici, jsou velmi omezené a sponzorské dary nám moc pomáhají. 
Děkujeme všem, kteří nám poskytli ať už finanční či věcný dar. 
Konkrétně děkujeme firmě VALLICH & MATTHES z Prahy, panu starostovi Plané Ing. Karlovi Vrzalovi a paní Lánské z Kokašic za finanční dary. 
Dále pak děkujeme obchodnímu řetězci Globus za splnění všech našich vánočních přání, firmě Street and Sports Wear S. A. M. s. r. o. z Kladna, která nám všem darovala krásné zimní bundy a čepice, firmě LUKR a. s., Chodová Planá za množství dětských plenek a jiných hygienických potřeb, které jistě využijeme a také firmě Nábytek Rembrandt, Plzeň. 
Nesmíme zapomenout ani na společnost Texton s. r. o. za spodní prádlo, kterého máme nyní dostatečné zásoby, Nadaci Terezy Maxové a společnosti DUHA za drobnosti pod stromeček a Ing. Václavu Votavovi s manželkou za obrovského plyšového psa, který udělal našim nejmenším velkou radost. Také děkujeme p. Křížovi z Plzně a jeho mamince, kteří na nás v létě nikdy nezapomenou s jahodami a na Vánoce nám darovali počítač a paní Evě Kličkové z Tachova za to, že na nás ani tentokrát nezapomněla. Spoustu hraček nám zaslala také p. Stadlerová z Brna. V neposlední řadě děkujeme p. Martinovi Němcovi z Plzně za sladkosti a ovoce. 
Také nám velmi pomohly dárky od firem, které nám celý rok vozí potraviny a o Vánocích nám darovaly „něco na přilepšenou“. Děkujeme p. Miklasovi za ovoce a zeleninu, firmě Nowaco za nanuky, pekárně Klimentov za vánoční cukroví a firmě AUTOspektrum 2000, TRIO – potraviny za sladkosti. 
Prostě děkujeme úplně všem, kteří si na nás vzpomněli a rozhodli se udělat nám pod stromečkem radost. 

----------------------------------------------------------------------------

Sponzoři a poděkování

2. 11. 2006
Děkujeme jménem všech dětí i zaměstnanců domova p. Lánská z restaurace v Kokašicích za finanční dar který jsme od ní obdrželi. 

----------------------------------------------------------------------------

Našim největším sponzorem byla herečka Helena Růžičková, která již bohužel není mezi námi, a na kterou stále vzpomínáme a patří jí náš největší dík. 

V dnešní době chceme poděkovat p. Evě Kličkové z Tachova, která je více než sponzor, dalo by se říci, že je spíše mecenášem. Nikdy nezapomene na Velikonoce, Vánoce a zahájení školního roku přinést dárky pro naše děti. Snad každý rok nám pomůže sehnat nějakou korunu na dopravu na letní ozdravný pobyt. Víme, že naše děti má ráda a my jí upřímně děkujeme. 

Dále bychom chtěli poděkovat Městskému úřadu v Plané, který se stal partnerem projektu Plzeňského kraje „Šance pro budoucnost“. Projekt je zaměřen na děti odcházející z dětských domovů – více informací v sekci „Šance pro budoucnost“. Tím, že se i město Planá zapojilo do tohoto projektu, dali pan starosta Ing. Karel Vrzala i paní tajemnice Michaela Mertlová najevo, že jim není osud dětí po opuštění dětského domova lhostejný. 

A naše poděkování také patří Majetkové, správní a delimitační unii odborových svazů, díky které děti mohly strávit týden na rekreaci v Jizerských Horách. Bez finančního příspěvku unie bychom dětem takovou dovolenou asi dopřát nemohli. Děkujeme. 

Rádi bychom touto cestou poděkovali také p. Michalu Pavlasovi, který daroval našemu dětskému domovu videokameru. Měli jsme velkou radost, že si na nás p. Pavlas vzpomněl a kameru, kterou dle vlastních slov doma nevyužil, nám daroval. Takže ještě jednou, mockrát díky.
 

sponzoři

Děkujeme níže uvedeným sponzorům a podporovatelům
za možnost zapojení do projektu "Daruj hračku", jehož autorem
a hlavním organizátorem je Tango.

nové fotografie

Vánoční čaj

Obchůdky s Albertem

Vaneska slavila
1. narozeniny

Rozsvícení vánočního stromu

Dominik slavil
4. narozeniny

Baruška s Katkou slavily
18. narozeniny

Výlet do ZOO

Piškvorky

Slavata triatlon tour

Rozloučení s létem

Jesenice

Honza slavil
7. narozeniny

Dominik slavil
7. narozeniny

Kynšperk nad Ohří

Out of Home

Slavata tour

Cena Ď

Hracholusky

Soutěž BESIP

Krasíkov

Výlet do Terezína
a na horu Říp

Cyklistický výlet

Sportovní hry DD

Most přes generace

Hokejový zápas

Jirka slavil
19. narozeniny

Jarní prázdniny
v Harrachově

Lyžování na Špičáku

Štědrý den v DD

Vánoční čaj

Jarmarky s Albertem

Poděkování společnosti AAA AUTO Praha

Nevšední výlet
do Herzogenaurachu v SRN

Bruslení s plzeňskými hokejisty

Most přes generace

Den s námi

Na chatě s tetou Veronikou

Proměna - Bára

Ellenka - 1. narozeniny

Jízda zručnosti Chodová Planá

Prodloužený víkend na chatě u řeky

Prodloužený víkend na Jesenici

Týden v Harrachově

Výlet na hrad Gutštejn

Chorvatsko

Katka - předání maturitních vysvědčení

Out of Home 2017

První letošní
opékání špekáčků

Nejmilejší koncert Staňkov 2017

Návštěva ministryně školství v našem domově

Projekt Accenture Academy

Nedělní stopovaná

Návštěva Veroniky Kašákové v dětském domově

Na chatě u tety Veroniky

Zavítala k nám vzácná návštěva

Lyžování v Krušných horách

Vánoce v domově

Posezení
u vánočního čaje

Maturitní ples

Čerti a Mikuláš

Stínové divadlo
v Praze

Setkání dětských světů - Švihov

Techmania 2016

Výlet do parku miniatur
v Mariánských Lázních

Pobyt v Harrachově

Pobyt na Jesenici

Návštěva Olympijského parku v Plzni

Slavata triatlon
tour 2016

Festival
Out of Home

Sportovní hry dětských domovů

Plánská 50

Most přes generace – soustředění Šumava

Návštěva psího útulku

Nejmilejší koncert
v Tachově

Vystoupení v Halži

Projekt vzhůru
do života

Oslavy narozenin

Bára oslavila
19. narozeniny

Štědrý den
v našem domově

Posezení
u vánočního čaje

Hejbejte se
a zpívejte s Hankou Kynychovou - finále

Kurs drátování
v našem domově

Máme rádi vodu

Most přes generace

Vánoční jarmarky
s Albertem

Hejbejte se
a zpívejte s Hankou Kynychovou - podzimní soustředění

Výlet
do Mariánských Lázní

Slavnosti jablek
na Krasíkově

Den u nás

Slavata tour 2015

Zámecká jízda zručnosti

Výlet na zámek

Výlet na rozhlednu
a zámek


Kynšperk

Jesenice

Hejbejte se
a zpívejte s Hankou Kynychovou

Sportovní hry

Rošťák roku

Out of Home

Dopoledne
na autodromu

Týden na horách